Vampire Diaries

Forum Klanu Vampire Diaries


#1 2012-01-06 04:53:05

Brand

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-06
Posty: 8
Punktów :   

Forum Klanowe

Witam


Dziś w nocy "wypijając" ostatnie krople krwi w grze myślałem o komunikowaniu się w klanie.
Od początku gry odczuwałem frustrację tym iż nie da się swobodnie prowadzić rozmów z innymi członkami.
Czat jaki mamy tam dostępny nie jest praktyczny. Wiadomości graczy szybko giną, przez zbędne raporty o wpłaceniu złota.
Zawsze uważałem to za zbędny element utrudniający konwersację. Wiadomo również że tz. "pamięć" na owym czacie nie jest zbyt okazała.
Często irytowało mnie to że nie byłem w stanie dowiedzieć się w pełni o czym dziś moi kompani rozpisywali się podczas wykonywania misji i walk na arenie. Uznałem że tak dłużej być nie może. Wpadłem na pomysł założenia forum specjalnie dla nas wszystkich, byśmy mogli rozmawiać do woli, o każdej porze nie tracąc przy tym wątku przez naszą nieobecność w grze. Forum jest proste, przejrzyste i co najważniejsze, tylko i wyłącznie dla nas. Liczę że będziemy tu rozmawiać na masę tematów, nie tylko związane z grą. Pozwoli nam to lepiej się zintegrować, poznać, a być może zaprzyjaźnić. Tu możemy dzielić się własnymi poglądami, strategiami, zmartwieniami, pomysłami itd.
Mam nadzieję że będzie to krok ku doskonaleniu naszego klanu pod względem organizacyjnym.
Mimo że klany na razie nie mogą być rozbudowywane pod względem ilości członków to wierze że to forum będzie tętniło życiem, a z czasem gdy w grze zajdą zmiany będzie tu nas naprawdę dużo! Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić was do udzielania się na naszym forumowym czacie, zakładania wątków, rozmowy na przeróżne tematy, wstawiania ciekawych zdjęci, filmików z gry i nie tylko oraz do czynnego udziału w rozwijaniu forum.

Komentujcie jakie macie zdanie na temat forum.


Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.iwonicz-zdroj.pun.pl www.illuminati.pun.pl www.koronakielce73.pun.pl www.eragonrpg.pun.pl www.roten.pun.pl